Saturday

Class times are 11am-1pm (meet on the left side of chair six, except orange/yellow)

green/yellow flag-Instructors; Steve, Caren,Greg,Jennifer (meet at the left side of the magic carpet)

  • TJ Habel

  • Samuel Owens

  • Evan O’Rourke

  • Sophia Youderian

  • Edolie Petersen

  • Ada Rose Petersen

  • Garrett Petersen

  • Rafe Petersen

  • Natalie Lester

  • Taylin Pieterick

  • Kealie Pieterick

  • Vaughan Irwin

  • Tristan Irwin

  • Reese Brewer

  • Ella Labrum

black/red flag-Instructors; Lucy, McKenna

  • Hoyt GERBER

  • Avery Buckwalter

  • Teagan Redman

  • Chloe Tafelski

  • Adelynn Tafelski

  • Isabella Riotto

  • Finnegan Irwin

  • Amelia McCubbins

Green flag-Instructors; Wendy, Iris

  • Brinkley Louden

  • Logan Spratling

  • Charlotte Woods

  • Cielo Sallee

  • Emmett Cook

  • Kari Van der Weide

  • Gabriella Branstetter

  • Ethan Ellis

  • Sydney O’Rourke

  • Audrey Wampler

  • Olivia Willits

grey flag-Instructors; To be determined

  • Eloise Pleasants

  • Cal Denman

  • Elsie Buzzell

  • Rorik Thorsen

  • Brittania Ferguson

  • ANNIKA PETERSEN

  • Hudson Oaks

  • Julianne Ellis

  • Gracie Ellis

  • Addilyn Ellis

  • Emmitt Ellis

  • Everett Forster

  • Liam Lester

  • Camden Kirschbaum

  • Joslyn Crofts

  • Arthur McIntosh

  • Kateri McCubbins

  • Addie Byrd

orange flag-Instructors; Keigh, Haakon,

  • Eli Pleasants

  • Piper Buzzell

  • Oliver Buzzell

  • Ethan Spratling

  • Hannah Woods

  • Noah Oaks

  • Eben Neufeld

  • Adalai Neufeld

  • Claire Krezowski

  • Ava Zignego

  • R.J. Brewer

  • Madelynn Jonson

black/grey flag-Instructors; To be determined

  • Isabella Brooks

  • Pierce Ferguson

  • TRAVIS SALLEE

  • Sofia Christ

  • Sofia Cook

  • Martin Christiansen

  • Elizabeth Christiansen

  • Briar McShane

  • Kaylee Ray

  • Adam de Yong

  • Jack Phung

  • Liam Krezowski

  • Kyler Jonson

  • Weston Raykowski

  • Preston McPherson

  • Aubree Gerber

  • Avari Stone

  • Amelia Krezowski

  • Sopris Oglesby

  • Alexis Oglesby

  • Gavin Sibson

Sunday

Class times are 1:30pm-3:30pm, (meet on the left side of chair six, except orange/yellow)

green/yellow flag-Instructors; Jolene, Jane, Allie, Ryan, Mary (meet on the left side of the magic carpet)

  • Kassidy Coleman

  • Bristol Streiff

  • Jaxon Woolford

  • Madeline Mann

  • Sadie Vandeburgh

  • Ryan LaManna

  • Haslyn Pitt

  • Alie grossman

  • Andres Schmautz

  • Lucy Ford

  • Zoey Schaeffer

  • Henry Love

  • Maria Vogel

  • Lotus Selby

  • Rhone Selby

black/red flag; Benita, Jennifer (John subbing 1st week)

  • Willie cornett

  • Connor Magnuson

  • Arianna Smith

  • Gehrig Dembisky

  • Ingrid Hannan

  • Noni Hannan

green flag-Instructors; Amy, Gene

  • Kenzie Corbett

  • Evelyn Barnett

  • Ella Heyne

  • Edel Brigette

  • Lachlan Ryan

  • Sophia Elletson

  • Brody Elletson

  • Bryson O'Dell

  • Forrest Clark

grey-Instructor; Katie, Darell, Gracie

  • Annika Hughes

  • Shae Pitts

  • Kian Lewis

  • Zander Schmautz

  • Avery Skeim

  • Skip Brann

  • Grace Inabnit

  • Emma Inabnit

  • Qwinten Schaeffer

  • Sylvia Malaga

  • Chana Melnick

  • Hudson Clark

orange flag-Instructor; Chris, Joy

  • Weston Hunter

  • Brittian Lewis

  • Jolee Pitts

  • Molly Brann

  • Adi Weaks

  • Finn Ryan

  • Ben Lipscomb

  • Braden Mace

  • Cora Hannan

  • Oliver Hoppes

black/grey flag-Instructor; Leo, Ben, Josie

  • Carver Brown

  • Tanner Roberts

  • Reagan Roberts

  • Tucker Roberts

  • Nathan Sibson

  • Harper Sibson

  • Wyatt Asher

  • tristan brown

  • Abigayle Bailey

  • Roman Fiori

  • Sienna Pearl Corson

  • Cody Corson

  • Cash Rifkin

  • Avby Visnovske

  • Finn Ryan

  • Gavin Sibson

  • Isaac Weaks

  • brannan beers